artykuł nr 1

Zespół Kuratorski ds. orzeczeń karnych

II ZESPÓŁ KURATORSKIEJ SŁUŻBY SĄDOWEJ DO WYKONYWANIA
ORZECZEŃ W SPRAWACH KARNYCH SĄDU REJONOWEGO W DZIERŻONIOWIE

Sekretariat Aneta Dziuba

kontakt:

tel.: 74 6334 277
fax: 74 6334 187

przyjmowanie interesantów:

pokój 411 (IV piętro)
poniedziałek - piątek w godzinach 7:30 - 15:30


Kierownik Zespołu Elżbieta Dobrowolska

kontakt:

tel.: 74 6334 280

kurator.dor@dzierzoniow.sr.gov.pl

przyjmowanie interesantów:

pokój 412 (IV piętro)
wtorek- piątek w godzinach 9.00- 15.00


Informacja w sprawie podziału terytorialnego w sprawach objętych dozorem zwykłym:
DzierżoniówBielawa, Pieszyce, Gminy.

 

Dzierżoniów:

Ulica
Imię i nazwisko kuratora
AndersaWojciech Kroczak
Armii KrajowejBarbara Ferdyn
AsnykaTeresa Molak-Blatkiewicz
BaczyńskiegoTeresa Molak-Blatkiewicz
Batalionów ChłopskichTeresa Molak-Blatkiewicz
BielawskaBarbara Ferdyn
BłękitneWiktoria Placety
BłonieTeresa Molak-Blatkiewicz
Bohaterów GettaBarbara Ferdyn
BrzegowaZbigniew Kopytek
BrzozowaBarbara Ferdyn
CiasnaBarbara Ferdyn
CiepłowniczaZbigniew Kopytek
CichaBarbara Ferdyn
CybulskiegoBarbara Ferdyn
ChopinaTeresa Molak-Blatkiewicz
DaszyńskiegoBarbara Ferdyn
DiorowskaBarbara Ferdyn
DługaWojciech Kroczak
DworcowaZbigniew Kopytek
DzierżoniaBarbara Ferdyn
GarbarskaZbigniew Kopytek
GarncarskaBarbara Ferdyn
Grota RoweckiegoBarbara Ferdyn
JasneTeresa Molak-Blatkiewicz
Jedenastego listopadaBarbara Ferdyn
KilińskiegoZbigniew Kopytek
KlasztornaBarbara Ferdyn
KolejowaZbigniew Kopytek
KoloroweBarbara Ferdyn
KopernikaZbigniew Kopytek
KorczakaTeresa Molak-Blatkiewicz
KościelnaWojciech Kroczak
KościuszkiZbigniew Kopytek
KrasickiegoZbigniew Kopytek
KrótkaWojciech Kroczak
KwarcowaBarbara Ferdyn
LipowaBarbara Ferdyn
ŁąkowaTeresa Molak-Blatkiewicz
MarszałkowskaBarbara Ferdyn
MickiewiczaWojciech Kroczak
MierniczaWojciech Kroczak
MiodowaEwa Waśniewska
Młodych osiedle (Chabrowa, Groszkowa, Jesienna, Kwiatowa, Letnia, Wiosenna, Słonecznikowa, Storczykowa, Rumiankowa, Tulipanowa, Wiosenna, Zimowa)Zbigniew Kopytek
MłyńskaEwa Waśniewska
MoniuszkiTeresa Molak-Blatkiewicz
MostowaBarbara Ferdyn
NowaWojciech Kroczak
NowogrodzkaZbigniew Kopytek
NowowiejskaZbigniew Kopytek
OgrodowaBarbara Ferdyn
OkrzeiBarbara Ferdyn
OsadniczaZbigniew Kopytek
PaderewskiegoTeresa Molak-Blatkiewicz
ParkowaBarbara Ferdyn
PiaskowaBarbara Ferdyn
PiastowskaBarbara Ferdyn
PięknaWojciech Kroczak
PiłsudskiegoBarbara Ferdyn
Pl. Konstytucji 3 MajaWojciech Kroczak
PocztowaWojciech Kroczak
PodwalnaZbigniew Kopytek
Pogodne osiedleZbigniew Kopytek
PolnaTeresa Molak-Blatkiewicz
PołudniowaTeresa Molak-Blatkiewicz
PoprzecznaWojciech Kroczak
ProchowaWojciech Kroczak
PrusaTeresa Molak-Blatkiewicz
PrzedmieścieWiktoria Placety
RadiowcówBarbara Ferdyn
RelaksowaBarbara Ferdyn
RolnaBarbara Ferdyn
Różane nr 1 do 22Wiktoria Placety
Różane od nr 23Teresa Molak-Blatkiewicz
RzeźniczaBarbara Ferdyn
RynekEwa Waśniewska
SienkiewiczaZbigniew Kopytek
SłoneczneTeresa Molak-Blatkiewicz
SłowackiegoBarbara Ferdyn
SłowiańskaTeresa Molak-Blatkiewicz
SłowiczaTeresa Molak-Blatkiewicz
SpacerowaWojciech Kroczak
SpokojnaBarbara Ferdyn
StaffaTeresa Molak-Blatkiewicz
StaszicaTeresa Molak-Blatkiewicz
StrugaTeresa Molak-Blatkiewicz
StrumykowaTeresa Molak-Blatkiewicz
StrzelniczaBarbara Ferdyn
ŚwidnickaBarbara Ferdyn
Szarych SzeregówBarbara Ferdyn
SzkolnaBarbara Ferdyn
SzpitalnaBarbara Ferdyn
TargowaBarbara Ferdyn
TęczoweBarbara Ferdyn
TylnaWojciech Kroczak
WesołaTeresa Molak-Blatkiewicz
WiejskaTeresa Molak-Blatkiewicz
WieniawskiegoTeresa Molak-Blatkiewicz
WierzbowaTeresa Molak-Blatkiewicz
WodnaBarbara Ferdyn
Wojska PolskiegoTeresa Molak-Blatkiewicz
WrocławskaBarbara Ferdyn
ZaciszeBarbara Ferdyn
ZamenhoffaTeresa Molak-Blatkiewicz
ZąbkowickaTeresa Molak-Blatkiewicz
ZielonaZbigniew Kopytek
Zielone osiedle (Akacjowa, Brzoskwiniowa, Bukowa, Cisowa, Czereśniowa, Dębowa, Głogowa, Grabowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jesionowa, Kasztanowa ,Klonowa, Leszczynowa, Modrzewiowa, Morelowa, Orzechowa, Sosnowa, Świerkowa, Wiśniowa)Wiktoria Placety
ZłotaBarbara Ferdyn
ZłoteTeresa Molak-Blatkiewicz
ZwycięzcówTeresa Molak-Blatkiewicz
ŻeromskiegoTeresa Molak-Blatkiewicz

 

Bielawa:

Ulica
AkacjowaTomasz Kowalczyk
AsnykaTomasz Kowalczyk
BankowaTomasz Kowalczyk
Biskupa RomanaBarbara Wołkanin
BocznaTomasz Kowalczyk
Bohaterów GettaTomasz Kowalczyk
Bolesława ChrobregoJolanta Zajchowska
BrzeżnaBarbara Wołkanin
BrzozowaTomasz Kowalczyk
BukowaTomasz Kowalczyk
CeglanaBarbara Wołkanin
ChopinaTomasz Kowalczyk
CmentarnaTomasz Kowalczyk
CzereśniowaJolanta Zajchowska
CzerwonaTomasz Kowalczyk
DzierżoniowskaBarbara Wołkanin
FrankowskiegoTomasz Kowalczyk
GołębiaJolanta Zajchowska
GórskaJolanta Zajchowska
GrabskiegoTomasz Kowalczyk
GranicznaTomasz Kowalczyk
Grota RoweckiegoBarbara Wołkanin
HandlowaJolanta Zajchowska
HotelowaTomasz Kowalczyk
JasnaTomasz Kowalczyk
Jedenastego ListopadaBarbara Wołkanin
JodłowaTomasz Kowalczyk
KasztanowaTomasz Kowalczyk
KlonowaJolanta Zajchowska
KolejowaJolanta Zajchowska
KonopnickiejBarbara Wołkanin
KopernikaJolanta Zajchowska
KorczakaTomasz Kowalczyk
KościuszkiBarbara Wołkanin
KrańcowaTomasz Kowalczyk
KrasickiegoTomasz Kowalczyk
KrótkaJolanta Zajchowska
KwiatowaTomasz Kowalczyk
LegionówTomasz Kowalczyk
LeśnaTomasz Kowalczyk
LipcowaTomasz Kowalczyk
LipowaTomasz Kowalczyk
LotniczaTomasz Kowalczyk
LudowaJolanta Zajchowska
ŁabędziaJolanta Zajchowska
MajowaTomasz Kowalczyk
MałaTomasz Kowalczyk
MickiewiczaTomasz Kowalczyk
MiodowaTomasz Kowalczyk
MłodychTomasz Kowalczyk
NiecałaJolanta Zajchowska
NorwidaBarbara Wołkanin
NowobielawskaTomasz Kowalczyk
OrzeszkowejBarbara Wołkanin
OstroszowickaTomasz Kowalczyk
Osiedle 25-leciaBarbara Wołkanin
Osiedle PodgórskieTomasz Kowalczyk
OsiedlowaTomasz Kowalczyk
OwocowaJolanta Zajchowska
ParkowaBarbara Wołkanin
PiastowskaTomasz Kowalczyk
Pierwszego MajaJolanta Zajchowska
PileckiegoJolanta Zajchowska
PiławskaBarbara Wołkanin
Plac KościelnyTomasz Kowalczyk
Plac WolnościBarbara Wołkanin
PocztowaBarbara Wołkanin
PolnaTomasz Kowalczyk
ProstaBarbara Wołkanin
PrusaBarbara Wołkanin
PrzedwiośnieTomasz Kowalczyk
PrzemysłowaBarbara Wołkanin
PrzeskokTomasz Kowalczyk
PułaskiegoBarbara Wołkanin
ReymontaBarbara Wołkanin
RolnaBarbara Wołkanin
RóżanaTomasz Kowalczyk
SienkiewiczaTomasz Kowalczyk
SikorskiegoBarbara Wołkanin
SłomianaTomasz Kowalczyk
SłonecznaBarbara Wołkanin
SłowackiegoTomasz Kowalczyk
SłowiańskaTomasz Kowalczyk
Sowie Wzgórze (Tulipanowa)Barbara Wołkanin
SobieskiegoBarbara Wołkanin
SosnowaJolanta Zajchowska
SowiaTomasz Kowalczyk
SportowaTomasz Kowalczyk
SpółdzielczaJolanta Zajchowska
StaszicaTomasz Kowalczyk
StrażackaJolanta Zajchowska
SzewskaTomasz Kowalczyk
SzkolnaJolanta Zajchowska
SzpakowaJolanta Zajchowska
TeatralnaJolanta Zajchowska
TkackaJolanta Zajchowska
Trzeciego MajaJolanta Zajchowska
TuwimaBarbara Wołkanin
WaryńskiegoTomasz Kowalczyk
WesterplatteJolanta Zajchowska
WiejskaTomasz Kowalczyk
WillowaTomasz Kowalczyk
WiosennaTomasz Kowalczyk
Włókniarzy ulica i osiedleTomasz Kowalczyk
WodnaBarbara Wołkanin
Wojska PolskiegoJolanta Zajchowska
Wolności do nr 50Barbara Wołkanin
Wolności od nr 51Jolanta Zajchowska
WschodniaTomasz Kowalczyk
WysokaTomasz Kowalczyk
Zaułek WiśniowyTomasz Kowalczyk
Żeromskiego do nr 41Barbara Wołkanin
Żeromskiego od nr 42Tomasz Kowalczyk

 

Pieszyce:

Ulica
BielawskaEwa Waśniewska
BocznaEwa Waśniewska
Bolka ŚwidnickiegoEwa Waśniewska
BotwinowaEwa Waśniewska
BrodategoEwa Waśniewska
CichaWojciech Kroczak
ChrobregoEwa Waśniewska
DolnaEwa Waśniewska
Dworcowa GórnaWojciech Kroczak
Dworcowa DolnaEwa Waśniewska
Henryka PobożnegoEwa Waśniewska
HermanaWojciech Kroczak
Kazimierza WielkiegoEwa Waśniewska
KonopnickiejWojciech Kroczak
Kopernika do nr 100Ewa Waśniewska
Kopernika od nr 101Wojciech Kroczak
KościelnaEwa Waśniewska
KościuszkiEwa Waśniewska
Królowej JadwigiEwa Waśniewska
KrótkaWojciech Kroczak
KrzywoustegoEwa Waśniewska
KuźnickaWojciech Kroczak
LeśnaWojciech Kroczak
LipowaWojciech Kroczak
MartwaEwa Waśniewska
MickiewiczaEwa Waśniewska
Mieszka IEwa Waśniewska
NadbrzeżnaEwa Waśniewska
ObywatelskaEwa Waśniewska
OgrodowaEwa Waśniewska
OkrzeiEwa Waśniewska
Osiedle GórskieWojciech Kroczak
ParkowaEwa Waśniewska
PiastowskaEwa Waśniewska
Pierwszego MajaWojciech Kroczak
PiskorzowskaEwa Waśniewska
Plac ZamkowyEwa Waśniewska
PolnaEwa Waśniewska
RolnaEwa Waśniewska
RybackaWojciech Kroczak
SanatoryjnaEwa Waśniewska
SienkiewiczaEwa Waśniewska
SkowronkowaEwa Waśniewska
StaraEwa Waśniewska
ŚwidnickaEwa Waśniewska
TkackaEwa Waśniewska
Trzeciego MajaEwa Waśniewska
Władysława ŁokietkaEwa Waśniewska
ZamkowaEwa Waśniewska

 

Gminy:

Miejscowość
BratoszówWojciech Kroczak
ByszówWiktoria Placety
ChwalęcinWojciech Kroczak
DobrocinWiktoria Placety
FolwarkWiktoria Placety
GilówWiktoria Placety
Gola DzierżoniowskaWiktoria Placety
GuminWaldemar Czerwonka
JanczowiceWiktoria Placety
JaniszynWiktoria Placety
JasinekWojciech Kroczak
JaźwinaWiktoria Placety
JędrzejowiceBarbara Ferdyn
JodłownikTomasz Kowalczyk
JózefówekTomasz Kowalczyk
KamionkiWojciech Kroczak
KiełczynBarbara Ferdyn
KietlinWojciech Kroczak
KołaczówWiktoria Placety
KsiążnicaBarbara Ferdyn
KietliceJolanta Zajchowska
KucharyWiktoria Placety
LasocinEwa Waśniewska
Ligota MałaWaldemar Czerwonka
Ligota WielkaWojciech Kroczak
ŁagiewnikiWiktoria Placety
MłynicaTeresa Molak-Blatkiewicz
MniowiceWiktoria Placety
MościskoZbigniew Kopytek
MyśliszówJolanta Zajchowska
MarianówekWaldemar Czerwonka
NiemczaWojciech Kroczak
Nowa Wieś NiemczańskaWaldemar Czerwonka
NowiznaZbigniew Kopytek
OlesznaTeresa Molak-Blatkiewicz
OstroszowiceTomasz Kowalczyk
OwiesnoJolanta Zajchowska
Piława DolnaElżbieta Dobrowolska
Piława GórnaWaldemar Czerwonka
PiskorzówWojciech Kroczak
PodlesieWaldemar Czerwonka
Przerzeczyn ZdrójWaldemar Czerwonka
PrzystronieWojciech Kroczak
RadzikówWiktoria Placety
RatajnoWiktoria Placety
RościszówEwa Waśniewska
RoztocznikWiktoria Placety
RuszkowiceWaldemar Czerwonka
SieniawkaWiktoria Placety
SieniceWojciech Kroczak
SłupiceTeresa Molak-Blatkiewicz
SokolnikiWiktoria Placety
StasinWojciech Kroczak
StoszówWiktoria Placety
TrzebnikWiktoria Placety
TuszynBarbara Ferdyn
UciechówWiktoria Placety
UlicznoWiktoria Placety
Wilków WielkiWojciech Kroczak
WłókiBarbara Ferdyn
WojsławiceWojciech Kroczak


Dni dyżurów i dane kontaktowe:

Dni dyżuruKontakt
Waldemar Czerwonka9:00-15:00
poniedziałki
środy
tel.: 74 6334 285
waldemar.czerwonka@dzierzoniow.sr.gov.pl
Tomasz Kowalczyk9:00-15:00
wtorki
czwartki
tel.: 74 6334 285
tomasz.kowalczyk@dzierzoniow.sr.gov.pl
Ewa Waśniewska9:00-15:00
wtorki
czwartki
tel.: 74 6334 282
ewa.wasniewska@dzierzoniow.sr.gov.pl
Jolanta Zajchowska9:00-15:00
poniedziałki
środy
tel.: 74 6334 284
jolanta.zajchowska@dzierzoniow.sr.gov.pl
Wojciech Kroczak9:00-15:00
wtorki
czwartki
tel.: 74 6334 281wojciech.kroczak@dzierzoniow.sr.gov.pl
Wiktoria Placety9:00-15:00
poniedziałki
środy
tel.: 74 6334 286wiktoria.placety@dzierzoniow.sr.gov.pl
Barbara Ferdyn9:00-15:00
wtorki
czwartki
tel.: 74 6334 288barbara.ferdyn@dzierzoniow.sr.gov.pl
Barbara Wołkanin9:00-15:00
wtorki
czwartki
tel.: 74 6334 289barbara.wolkanin@dzierzoniow.sr.gov.pl
Teresa Molak-Blatkiewicz9:00-15:00
środy
piątki
tel.: 74 6334 287
teresa.molak-blatkiewicz@dzierzoniow.sr.gov.pl
Zbigniew Kopytek9:00-15:00
środy
piątki
tel.: 74 6334 290zbigniew.kopytek@dzierzoniow.sr.gov.pl
Elżbieta Dobrowolska9:00-15:00
wtorki
środy
czwartki
piątki
tel.: 74 6334 280
kurator.dor@dzierzoniow.sr.gov.pl