główna zawartość
artykuł nr 1

Zespół Kuratorski ds. orzeczeń karnych

ZESPÓŁ KURATORSKIEJ SŁUŻBY SĄDOWEJ DO WYKONYWANIA
ORZECZEŃ W SPRAWACH KARNYCH SĄDU REJONOWEGO W DZIERŻONIOWIE

Sekretariat Aneta Dziuba

kontakt:

tel.: 74 6334 277
fax: 74 6334 187

przyjmowanie interesantów:

pokój 411 (IV piętro)
poniedziałek - piątek w godzinach 7:30 - 15:30


Kierownik Zespołu Elżbieta Dobrowolska

kontakt:

tel.: 74 6334 280
kurator.dor@dzierzoniow.sr.gov.pl

przyjmowanie interesantów:

pokój 412 (IV piętro)
wtorek- piątek w godzinach 9.00- 15.00


Informacja w sprawie podziału terytorialnego w sprawach objętych dozorem zwykłym:
DzierżoniówBielawa, Pieszyce, Gminy.

Dzierżoniów:

Ulica
Imię i nazwisko kuratora
AndersaBarbara Wołkanin
Armii KrajowejBarbara Ferdyn
AsnykaTeresa Molak-Blatkiewicz
Batalionów ChłopskichWojciech Kroczak
BielawskaBarbara Ferdyn
BłękitneWiktoria Placety
BłonieTeresa Molak-Blatkiewicz
Bohaterów GettaBarbara Ferdyn
BrzegowaZbigniew Kopytek
BrzozowaBarbara Wołkanin
CiasnaBarbara Wołkanin
CiepłowniczaBarbara Wołkanin
CichaBarbara Ferdyn
CybulskiegoBarbara Ferdyn
ChopinaTeresa Molak-Blatkiewicz
DaszyńskiegoBarbara Ferdyn
DiorowskaBarbara Ferdyn
DługaWojciech Kroczak
DworcowaZbigniew Kopytek
DzierżoniaBarbara Ferdyn
GarbarskaZbigniew Kopytek
GarncarskaBarbara Ferdyn
Grota RoweckiegoBarbara Wołkanin
JasneTeresa Molak-Blatkiewicz
Jedenastego listopadaBarbara Wołkanin
KilińskiegoZbigniew Kopytek
KlasztornaBarbara Ferdyn
KolejowaZbigniew Kopytek
KoloroweBarbara Ferdyn
KopernikaZbigniew Kopytek
KorczakaTeresa Molak-Blatkiewicz
KościelnaWojciech Kroczak
KościuszkiZbigniew Kopytek
KrasickiegoWojciech Kroczak
KrótkaWojciech Kroczak
KruczkowskiegoTeresa Molak-Blatkiewicz
KwarcowaBarbara Ferdyn
LipowaBarbara Wołkanin
ŁąkowaTeresa Molak-Blatkiewicz
MarszałkowskaBarbara Ferdyn
MickiewiczaWojciech Kroczak
MierniczaWojciech Kroczak
MiodowaWojciech Kroczak
Młodych osiedle (Chabrowa, Groszkowa, Jesienna, Kwiatowa, Letnia, Wiosenna, Słonecznikowa, Storczykowa, Rumiankowa, Tulipanowa, Wiosenna, Zimowa)Teresa Molak-Blatkiewicz
MłyńskaWojciech Kroczak
MoniuszkiTeresa Molak-Blatkiewicz
MostowaBarbara Wołkanin
NowaWojciech Kroczak
NowogrodzkaBarbara Wołkanin
NowowiejskaBarbara Wołkanin
OgrodowaBarbara Ferdyn
OkrzeiBarbara Ferdyn
OsadniczaZbigniew Kopytek
PaderewskiegoTeresa Molak-Blatkiewicz
ParkowaBarbara Ferdyn
PiaskowaBarbara Ferdyn
PiastowskaBarbara Ferdyn
PięknaWojciech Kroczak
PiłsudskiegoBarbara Ferdyn
Pl. Konstytucji 3 MajaWojciech Kroczak
PocztowaWojciech Kroczak
PodwalnaZbigniew Kopytek
Pogodne osiedleBarbara Wołkanin
PolnaTeresa Molak-Blatkiewicz
PołudniowaTeresa Molak-Blatkiewicz
PoprzecznaWojciech Kroczak
ProchowaWojciech Kroczak
PrusaTeresa Molak-Blatkiewicz
PrzedmieścieWojciech Kroczak
RadiowcówBarbara Ferdyn
RelaksowaBarbara Ferdyn
RolnaBarbara Ferdyn
Różane nr 1 do 22Wiktoria Placety
Różane od nr 23Teresa Molak-Blatkiewicz
RzeźniczaBarbara Ferdyn
RynekWojciech Kroczak
SienkiewiczaZbigniew Kopytek
SłoneczneTeresa Molak-Blatkiewicz
SłowackiegoBarbara Ferdyn
SłowiańskaTeresa Molak-Blatkiewicz
SłowiczaTeresa Molak-Blatkiewicz
SpacerowaWojciech Kroczak
SpokojnaBarbara Ferdyn
StaffaTeresa Molak-Blatkiewicz
StaszicaTeresa Molak-Blatkiewicz
StrugaTeresa Molak-Blatkiewicz
StrumykowaTeresa Molak-Blatkiewicz
StrzelniczaBarbara Ferdyn
ŚwidnickaBarbara Ferdyn
Szarych SzeregówBarbara Ferdyn
SzkolnaBarbara Ferdyn
SzpitalnaBarbara Ferdyn
TargowaBarbara Ferdyn
TęczoweElżbieta Dobrowolska
TylnaWojciech Kroczak
WesołaTeresa Molak-Blatkiewicz
WiejskaTeresa Molak-Blatkiewicz
WieniawskiegoTeresa Molak-Blatkiewicz
WierzbowaTeresa Molak-Blatkiewicz
WodnaBarbara Ferdyn
Wojska PolskiegoTeresa Molak-Blatkiewicz
WrocławskaBarbara Ferdyn
ZaciszeBarbara Ferdyn
ZamenhoffaTeresa Molak-Blatkiewicz
ZąbkowickaTeresa Molak-Blatkiewicz
ZielonaZbigniew Kopytek
Zielone osiedle (Akacjowa, Brzoskwiniowa, Bukowa, Cisowa, Czereśniowa, Dębowa, Głogowa, Grabowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jesionowa, Kasztanowa ,Klonowa, Leszczynowa, Modrzewiowa, Morelowa, Orzechowa, Sosnowa, Świerkowa, Wiśniowa)Maciej Piłat
ZłotaBarbara Wołkanin
ZłoteTeresa Molak-Blatkiewicz
ZwycięzcówTeresa Molak-Blatkiewicz
ŻeromskiegoTeresa Molak-Blatkiewicz

 

Bielawa:

Ulica
AkacjowaTomasz Kowalczyk
AsnykaTomasz Kowalczyk
BankowaTomasz Kowalczyk
Biskupa RomanaAlina Basińska
BocznaTomasz Kowalczyk
Bohaterów GettaTomasz Kowalczyk
Bolesława ChrobregoJolanta Zajchowska
BrzeżnaBarbara Wołkanin
BrzozowaTomasz Kowalczyk
BukowaTomasz Kowalczyk
CeglanaBarbara Wołkanin
ChopinaTomasz Kowalczyk
CmentarnaTomasz Kowalczyk
CzereśniowaJolanta Zajchowska
CzerwonaTomasz Kowalczyk
Dwudziestego Drugiego LipcaTomasz Kowalczyk
DzierżoniowskaBarbara Wołkanin
Dziewiątego majaTomasz Kowalczyk
GołębiaJolanta Zajchowska
GórskaAlina Basińska
GranicznaTomasz Kowalczyk
Grota RoweckiegoAlina Basińska
HandlowaJolanta Zajchowska
HemplaTomasz Kowalczyk
HotelowaTomasz Kowalczyk
JasnaTomasz Kowalczyk
Jedenastego ListopadaAlina Basińska
JodłowaTomasz Kowalczyk
Karola MarksaJolanta Zajchowska
KasztanowaTomasz Kowalczyk
KlonowaJolanta Zajchowska
KolejowaJolanta Zajchowska
KonopnickiejAlina Basińska
KopernikaAlina Basińska
KroczakaTomasz Kowalczyk
KościuszkiBarbara Wołkanin
KrańcowaTomasz Kowalczyk
KrasickiegoTomasz Kowalczyk
KrótkaJolanta Zajchowska
KwiatowaAlina Basińska
LeśnaTomasz Kowalczyk
LipowaTomasz Kowalczyk
LotniczaTomasz Kowalczyk
LudowaJolanta Zajchowska
ŁabędziaJolanta Zajchowska
MałaTomasz Kowalczyk
MickiewiczaTomasz Kowalczyk
MiodowaTomasz Kowalczyk
MłodychTomasz Kowalczyk
NiecałaJolanta Zajchowska
NorwidaAlina Basińska
NowobielawskaTomasz Kowalczyk
NowotkiTomasz Kowalczyk
OrzeszkowejAlina Basińska
OstroszowickaTomasz Kowalczyk
Osiedle 25-leciaAlina Basińska
Osiedle PodgórskieTomasz Kowalczyk
OsiedlowaAlina Basińska
OwocowaJolanta Zajchowska
ParkowaAlina Basińska
Piastowska do nr 50Jolanta Zajchowska
Piastowska od nr 51Tomasz Kowalczyk
Pierwszego MajaAlina Basińska
PiławskaBarbara Wołkanin
Plac KościelnyTomasz Kowalczyk
Plac WolnościAlina Basińska
PocztowaBarbara Wołkanin
PolnaTomasz Kowalczyk
ProstaBarbara Wołkanin
PrusaAlina Basińska
PrzedwiośnieTomasz Kowalczyk
PrzemysłowaTomasz Kowalczyk
PrzeskokTomasz Kowalczyk
Przodowników PracyTomasz Kowalczyk
PułaskiegoBarbara Wołkanin
ReymontaAlina Basińska
RolnaTomasz Kowalczyk
RóżanaTomasz Kowalczyk
SienkiewiczaAlina Basińska
SikorskiegoAlina Basińska
SłomianaTomasz Kowalczyk
SłonecznaAlina Basińska
SłowackiegoTomasz Kowalczyk
SłowiańskaTomasz Kowalczyk
Sowie Wzgórze (Tulipanowa)Alina Basińska
SobieskiegoAlina Basińska
SosnowaAlina Basińska
SowiaTomasz Kowalczyk
SportowaTomasz Kowalczyk
SpółdzielczaAlina Basińska
StaszicaTomasz Kowalczyk
StrażackaJolanta Zajchowska
SzewskaAlina Basińska
SzkolnaAlina Basińska
SzpakowaJolanta Zajchowska
TeatralnaJolanta Zajchowska
TkackaJolanta Zajchowska
Trzeciego MajaJolanta Zajchowska
TuwimaAlina Basińska
WaryńskiegoTomasz Kowalczyk
WesterplatteAlina Basińska
WiejskaTomasz Kowalczyk
WillowaTomasz Kowalczyk
WiosennaTomasz Kowalczyk
Włókniarzy ulica i osiedleAlina Basińska
WodnaBarbara Wołkanin
Wojska PolskiegoJolanta Zajchowska
Wolności do nr 50Barbara Wołkanin
Wolności od nr 51Jolanta Zajchowska
WschodniaTomasz Kowalczyk
WysokaTomasz Kowalczyk
Zaułek WiśniowyAlina Basińska
Żeromskiego do nr 41Barbara Wołkanin
Żeromskiego od nr 42Tomasz Kowalczyk

 

Pieszyce:

Ulica
BielawskaEwa Waśniewska
BocznaEwa Waśniewska
Bolka ŚwidnickiegoEwa Waśniewska
BotwinaEwa Waśniewska
BrodategoEwa Waśniewska
CichaBarbara Wołkanin
ChrobregoEwa Waśniewska
DolnaEwa Waśniewska
Dworcowa GórnaBarbara Wołkanin
Dworcowa DolnaEwa Waśniewska
Dziewiątego MajaEwa Waśniewska
Henryka PobożnegoEwa Waśniewska
HermanaBarbara Wołkanin
Kazimierza WielkiegoEwa Waśniewska
KonopnickiejBarbara Wołkanin
Kopernika do nr 100Ewa Waśniewska
Kopernika od nr 101Barbara Wołkanin
KościelnaEwa Waśniewska
KościuszkiEwa Waśniewska
Królowej JadwigiEwa Waśniewska
KrótkaBarbara Wołkanin
KrzywoustegoEwa Waśniewska
KuźnickaBarbara Wołkanin
LeśnaBarbara Wołkanin
LipowaBarbara Wołkanin
MartwaEwa Waśniewska
MickiewiczaEwa Waśniewska
Mieszka IEwa Waśniewska
NadbrzeżnaEwa Waśniewska
ObywatelskaEwa Waśniewska
OgrodowaEwa Waśniewska
OkrzeiEwa Waśniewska
Osiedle GórskieBarbara Wołkanin
ParkowaEwa Waśniewska
PiastowskaEwa Waśniewska
Pierwszego MajaBarbara Wołkanin
PiskorzowskaEwa Waśniewska
Plac ZamkowyEwa Waśniewska
PolnaEwa Waśniewska
RolnaEwa Waśniewska
RybackaBarbara Wołkanin
SanatoryjnaEwa Waśniewska
SienkiewiczaEwa Waśniewska
SkowronkowaEwa Waśniewska
StaraEwa Waśniewska
ŚwidnickaEwa Waśniewska
TkackaEwa Waśniewska
Trzeciego MajaEwa Waśniewska
Władysława ŁokietkaEwa Waśniewska
ZamkowaEwa Waśniewska

 

Gminy:

Miejscowość
BratoszówWojciech Kroczak
ByszówMaciej Piłat
ChwalęcinMaciej Piłat
DobrocinMaciej Piłat
FolwarkWiktoria Placety
GilówMaciej Piłat
Gola DzierżoniowskaMaciej Piłat
GuminMaciej Piłat
JanczowiceWiktoria Placety
JaniszynWiktoria Placety
JasinekMaciej Piłat
JaźwinaWiktoria Placety
JędrzejowieBarbara Ferdyn
JodłownikTomasz Kowalczyk
JózefówekAlina Basińska
KamionkiWojciech Kroczak
KiełczynBarbara Ferdyn
KitlinMaciej Piłat
KołaczówWiktoria Placety
KsiążnicaBarbara Ferdyn
KietliceJolanta Zajchowska
KucharyWiktoria Placety
LasocinEwa Waśniewska
Ligota MałaMaciej Piłat
Ligota WielkaMaciej Piłat
ŁagiewnikiWiktoria Placety
MłynicaTeresa Molak-Blatkiewicz
MniowiceWiktoria Placety
MościskoZbigniew Kopytek
MyśliszówJolanta Zajchowska
MarcinówekMaciej Piłat
NiemczaMaciej Piłat
Nowa Wieś NiemczańskaMaciej Piłat
NowiznaZbigniew Kopytek
OlesznaTeresa Molak-Blatkiewicz
OstroszowiceAlina Basińska
OwiesnoJolanta Zajchowska
Piława DolnaWaldemar Czerwonka
Piława GórnaWaldemar Czerwonka
PiskorzówWojciech Kroczak
PodlesieMaciej Piłat
Przerzeczyn ZdrójMaciej Piłat
PrzystronieMaciej Piłat
RadzikówMaciej Piłat
RatajnoMaciej Piłat
RościszówEwa Waśniewska
RoztocznikMaciej Piłat
RuszkowiceMaciej Piłat
SieniawkaWiktoria Placety
SieniceMaciej Piłat
SłupiceTeresa Molak-Blatkiewicz
SokolnikiTeresa Molak-Blatkiewicz
StasinMaciej Piłat
StoszówWiktoria Placety
TrzebnikMaciej Piłat
TuszynBarbara Ferdyn
UciechówTeresa Molak-Blatkiewicz
UlicznoWiktoria Placety
Wilków WielkiMaciej Piłat
WłókiBarbara Ferdyn
WojsławiceMaciej Piłat


Dni dyżurów i dane kontaktowe:

Dni dyżuruKontakt
Waldemar Czerwonka9:00-15:00
poniedziałki
środy
tel.: 74 6334 285
waldemar.czerwonka@dzierzoniow.sr.gov.pl
Tomasz Kowalczyk9:00-15:00
wtorki
czwartki
tel.: 74 6334 285
tomasz.kowalczyk@dzierzoniow.sr.gov.pl
Ewa Waśniewska9:00-15:00
wtorki
czwartki
tel.: 74 6334 282
ewa.wasniewska@dzierzoniow.sr.gov.pl
Alina Basińska9:00-15:00
środy
piątki
tel.: 74 6334 283
alina.basinska@dzierzoniow.sr.gov.pl
Jolanta Zajchowska9:00-15:00
poniedziałki
środy
tel.: 74 6334 284
jolanta.zajchowska@dzierzoniow.sr.gov.pl
Wojciech Kroczak9:00-15:00
wtorki
czwartki
tel.: 74 6334 281wojciech.kroczak@dzierzoniow.sr.gov.pl
Maciej Piłat9:00-15:00
poniedziałki
środy
tel.: 74 6334 281maciej.pilat@dzierzoniow.sr.gov.pl
Wiktoria Placety9:00-15:00
poniedziałki
środy
tel.: 74 6334 286wiktoria.placety@dzierzoniow.sr.gov.pl
Barbara Ferdyn9:00-15:00
wtorki
czwartki
tel.: 74 6334 288barbara.ferdyn@dzierzoniow.sr.gov.pl
Barbara Wołkanin9:00-15:00
wtorki
czwartki
tel.: 74 6334 289barbara.wolkanin@dzierzoniow.sr.gov.pl
Teresa Molak-Blatkiewicz9:00-15:00
środy
piątki
tel.: 74 6334 287
teresa.molak-blatkiewicz@dzierzoniow.sr.gov.pl
Zbigniew Kopytek9:00-15:00
środy
piątki
tel.: 74 6334 290zbigniew.kopytek@dzierzoniow.sr.gov.pl
Elżbieta Dobrowolska9:00-15:00
wtorki
środy
czwartki
piątki
tel.: 74 6334 280
kurator.dor@dzierzoniow.sr.gov.pl